Náhodné poškození při manipulaci (ADH)

Na této stránce je možné zakoupit pro vybrané prémiové zařízení SAMSUNG balíčky rozšířené záruky.

Balíčky rozšířené záruky ADH jsou určeny ke koupi pouze s novým zařízením. Baliček lze zakoupit do 14-ti kalendářních dnů od data zakoupení nového přístroje. Datum zakoupení balíčku ADH bude v případě požadavku na servis porovnán servisním střediskem s nákupním dokladem zařízení a v případě rozporu s touto podmínkou bude požadavek na opravu bez náhrady zamítnut.

Po vyplnění objednávkového formuláře budete přesměrování na platbu kartou, po zaplacení Vám bude odeslán doklad o platbě a záruční certifikát.

Více informací získáte zdarma na naší zákaznické lince SAMSUNG na telefonním čísle 800 726 786.

Registrace objednávky

Informace o zařízení

Tento balíček rozšířené záruky zahrnuje jednu opravu poškození zařízení (mechanické poškození, vniknutí kapaliny), která vznikla důsledkem neočekávaného a neúmyslného jednání zákazníka a to v rámci jednoho roku od zakoupení produktu. Při uplatnění nároku bude zákazníkovi učtována pevná částka jako spoluúčast na opravě a to ve výší 980Kč bez DPH

cena: 1.400 Kč bez DPH
cena: 1.694 Kč s DPH

Tento balíček rozšířené záruky zahrnuje celkem dvě opravy poškození zařízení (mechanické poškození, vniknutí kapaliny), které vznikly důsledkem neočekávaného a neúmyslného jednání zákazníka a to jednu opravu ročně po dobu dvou letů od zakoupení produktu. Při uplatnění nároku bude zákazníkovi učtována pevná částka jako spoluúčast na každé opravě a to ve výší 980Kč bez DPH.

cena: 2.300 Kč bez DPH
cena: 2.783 Kč s DPH
Osobní údaje